Rodinný psí penzion na Chodsku

Nadstandartní služby

Doprava:
V případě zájmu zajišťujeme dopravu Vašeho pejska do a z penzionu, ale třeba i na veterinu, či dle Vašich požadavků a potřeb.

Venčení psů:
Pravidelné i nepravidelné venčení psů. V předem stanovenou dobu od Vás převezmeme pejska a vyvenčíme ho.

Hlídání psů:
Pejsci mohou mít stálou 24h společnost, láskyplnou péči ve svém známém prostředí. V tomto případě se nejedná o hlídání typu hotel pro psy s umístěním v kotci. Pejsci bydlí v domě nebo bytě majitele. Několikrát za den jsou venčeni dle přání a Vašich zvyklostí. Pečovatel se s Vámi a pejskem nejprve seznámí na první kontaktní schůzce, na které s Vámi také podepíše smlouvu o hlídání a venčení psa.

Nabídka pomoci obcím:

Dobrý den,
je nám potěšením nabídnout Vaší obci odbornou pomoc s naplněním zákonné povinnosti vyplývající z platných předpisů zabývajících se tématikou toulavých psů. Jelikož víme, jak náročné je zajistit potřebný rozkvět obce a veškerou správu z tohoto vyplývající, nabízíme Vám k dispozici naše dlouholeté a všestranné znalosti z oboru kynologie a agendy s ní spojené.
Služby nabízené v našem rodinném psím penzionu nejsou jen pro rodinné miláčky, ale i pro psy, kteří momentálně tolik štěstí nemají.
Přijedeme, odchytíme, zajistíme veterinární péči, socializaci a zajistíme umístění informací o nálezu dotyčného psa, aby tento našel co nejdříve svého původního, popřípadě nového majitele. Vše v souladu s platnými zákony a předpisy.
Psovod na agility
Nabízíme Vám možnost naučení psa agility a člověka, který s ním bude moci běhat, pokud Vám to zdraví neumožňuje.
Cena by se rovnala jen nákladům vašeho dovozu psa na cvičiště, popř. placení závodů ( když budete chtít, aby se jich pejsek účastnil ).
Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.
Josh Billings

Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské ctnosti bez lidských nectností.
Lord Byron

Žijeme pro psy, protože jen oni člověka nezklamou, pokud nezklame on je :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one