Rodinný psí penzion na Chodsku

Rubriky

Vítejte!

Zajistíme Vám klid a jim skvělý zážitek.

Dovolte abychom se tímto představili. Jsme rodinný psí penzion který Vám nyní nabízí alternativní ubytování Vašeho psího miláčka. Během pobytu k Vašim psím kamarádům přistupujeme zcela individuálně dle Vašich přání a jejich požadavků. Penzion pro psy se nachází 5km od Domažlic a okolí tak nabízí široké možnosti vyžití pro Vašeho pejska.
Proto u nás někteří klienti tráví čas dlouhými procházkami v přírodě, jiní dají přednost mazlení, drbání či masáži, další neúnavně běhají za míčkem, nebo si hrají. Některým vyhovuje klid a soukromí, jiní jsou nadšeni z možnosti kamarádit se s jinými pejsky, protože tuto možnost normálně nemají.

Snažíme se v našem psím penzionu vyhovět všem konkrétním potřebám. Někdy nám napoví sám majitel, jindy sami rozpoznáme i skrytý talent vašeho psíka a co se kterému líbí. Tento individuální přístup vyplývá z bohatých zkušeností z různých kynologických oborů.
Abychom mohli dobře pečovat o daného svěřence, prosíme před ubytováním v našem psím penzionu o pečlivé vyplnění ubytovacího formuláře.
Pejska přijímáme na základě prokázání se průkazem totožnosti. Činíme tak, pokud majitele neznáme, případně když nepředává zvíře do psího hotelu jeho majitel.
Každému zvířeti dále vede psí penzion ubytovací protokol, ve kterém se zaznamenávají veškeré činnosti týkající se pobytu zvířete, včetně případných zdravotních potíží, podávání léků, uskutečnění jednotlivých služeb atd. Snažíme se tak přispět ke kvalitě poskytovaných služeb psího penzionu.
Jsme si dobře vědomi zodpovědnosti za nám svěřená stvoření, proto prosím neberte naši starostlivost za přehnanou. Je to ochrana především Vaše a Vašich zvířecích přátel při pobytu v penzionu.

Podmínky přijetí do penzionu:
1. Váš zájem
2. pes musí být zdráv respektive nesmí být přenašečem infekčního onemocnění
3. platné očkování proti vzteklině, psince a parvoviróze. Očkovací průkaz zůstává s pejskem.
V případě neschopnosti doložit očkování pejsek putuje do karantény.
4. pejsek nemá vnější ani vnitřní parazity. V případě napadení parazity pejsek putuje do karantény.
5. háravé feny nejsou překážkou přijetí, lépe hlásit předem.
6. prokázání se průkazem totožnosti
7. vyplněný ubytovací formulář
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8649"
Děkuji za perfektní profesionální péči o našeho malého Bobíška. Prospěla mu i možnost hrát si s jiným pejskem a s dětmi. Pokud budeme v budoucnu potřebovat hlídání, určitě se zase obrátíme na Vás.
S ubytováním jsem byla nadmíru spokojena. Můj Maxík vypadal naprosto spokojeně. Profesionální jednání. Vřele všem doporučuji.
Axel Munthe: „Je celkem snadné psu rozumět a naučit se číst jeho myšlenky. Pes se neumí přetvařovat, neumí klamat, neumí lhát, protože neumí mluvit.“ ... Váš penzion mě přímo nadchnul. K psům přistupujete s láskou a velmi odborně, je vidět, že s nimi máte mnohaleté zkušenosti. Ještě jednou děkuji za péči o mého miláčka. A rád vás vřele každému doporučím.
Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.
Josh Billings

Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské ctnosti bez lidských nectností.
Lord Byron

Žijeme pro psy, protože jen oni člověka nezklamou, pokud nezklame on je :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one